Terminarz Mundial 2018

Godziny podane w czasie polskim.

Terminarz fazy grupowej Mundialu 2018


DataStadionGrDrużynaWynikDrużyna
14.06

godz.17:00

Moskwa

A  Rosja
-:- (-:-)
  Arabia Saudyjska
15.06

godz.14:00

Jekaterinburg

A  Egipt
-:- (-:-)
  Urugwaj
15.06

godz.17:00

St.Petersburg

B  Maroko
-:- (-:-)
  Iran
15.06

godz.20:00

Soczi

B  Portugalia
-:- (-:-)
  Hiszpania
16.06

godz.12:00

Kazań

C  Francja
-:- (-:-)
  Australia
16.06

godz.15:00

Moskwa

D  Argentyna
-:- (-:-)
  Islandia
16.06

godz.18:00

Saransk

C  Peru
-:- (-:-)
  Dania
16.06

godz.21:00

Kaliningrad

D  Chorwacja
-:- (-:-)
  Nigeria
17.06

godz.14:00

Samara

E  Kostaryka
-:- (-:-)
  Serbia
17.06

godz.17:00

Moskwa

F  Niemcy
-:- (-:-)
  Meksyk
17.06

godz.20:00

Rostow

E  Brazylia
-:- (-:-)
  Szwajcaria
18.06

godz.14:00

Nizny Nowogrod

F  Szwecja
-:- (-:-)
  Korea Pld.
18.06

godz.17:00

Soczi

G  Belgia
-:- (-:-)
  Panama
18.06

godz.20:00

Wolgograd

G  Tunezja
-:- (-:-)
  Anglia
19.06

godz.17:00

Moskwa

H  Polska
-:- (-:-)
  Senegal
19.06

godz.14:00

Saransk

H  Kolumbia
-:- (-:-)
  Japonia
19.06

godz.20:00

St.Petersburg

A  Rosja
-:- (-:-)
  Egipt
20.06

godz.14:00

Moskwa

B  Portugalia
-:- (-:-)
  Maroko
20.06

godz.17:00

Rostow

A  Urugwaj
-:- (-:-)
  Arabia Saudyjska
20.06

godz.20:00

Kazań

B  Iran
-:- (-:-)
  Hiszpania
21.06

godz.17:00

Jekaterinburg

C  Francja
-:- (-:-)
  Peru
21.06

godz.14:00

Samara

C  Dania
-:- (-:-)
  Australia
21.06

godz.20:00

Nizny Nowogrod

D  Argentyna
-:- (-:-)
  Chorwacja
22.06

godz.14:00

St.Petersburg

E  Brazylia
-:- (-:-)
  Kostaryka
22.06

godz.17:00

Wolgograd

D  Nigeria
-:- (-:-)
  Islandia
22.06

godz.20;00

Kaliningrad

E  Serbia
-:- (-:-)
  Szwajcaria
23.06

godz.14:00

Moskwa

G  Belgia
-:- (-:-)
  Tunezja
23.06

godz.20:00

Soczi

F  Niemcy
-:- (-:-)
  Szwecja
23.06

godz.17:00

Rostow

F  Korea Pld.
-:- (-:-)
  Meksyk
24.06

godz.14:00

Nizny Nowogrod

G  Anglia
-:- (-:-)
  Panama
24.06

godz.17:00

Jekaterinburg

H  Japonia
-:- (-:-)
  Senegal
24.06

godz.20:00

Kazań

H  Polska
-:- (-:-)
  Kolumbia
25.06

godz.16:00

Samara

A  Urugwaj
-:- (-:-)
  Rosja
25.06

godz.16:00

Wolgograd

A  Arabia Saudyjska
-:- (-:-)
  Egipt
25.06

godz.20:00

Saransk

B  Iran
-:- (-:-)
  Portugalia
25.06

godz.20:00

Kaliningrad

B  Hiszpania
-:- (-:-)
  Maroko
26.06

godz.16:00

Moskwa

C  Dania
-:- (-:-)
  Francja
26.06

godz.16:00

Soczi

C  Australia
-:- (-:-)
  Peru
26.06

godz.20:00

St.Petersburg

D  Nigeria
-:- (-:-)
  Argentyna
26.06

godz.20:00

Rostow

D  Islandia
-:- (-:-)
  Chorwacja
27.06

godz.14:00

Jekaterinburg

F  Meksyk
-:- (-:-)
  Szwecja
27.06

godz.16:00

Kazań

F  Korea Pld.
-:- (-:-)
  Niemcy
27.06

godz.20:00

Moskwa

E  Serbia
-:- (-:-)
  Brazylia
27.06

godz.20:00

Nizny Nowogrod

E  Szwajcaria
-:- (-:-)
  Kostaryka
28.06

godz.16:00

Wolgograd

H  Japonia
-:- (-:-)
  Polska
28.06

godz.16:00

Samara

H  Senegal
-:- (-:-)
  Kolumbia
28.06

godz.19:00

Saransk

G  Panama
-:- (-:-)
  Tunezja
28.06

godz.20:00

Kaliningrad

G  Anglia
-:- (-:-)
  Belgia

Prywatno¶ć     wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie zabronione, © 2007-2017 world-cup.com.pl k
Logo M¦ © FIFA