Niemcy 1 : 0 (dogrywka) Argentyna    

Terminarz Mundial 2014

Godziny podane w czasie polskim.

Drabinka fazy pucharowej Mundialu 2014


1/81/41/21/21/41/8
BRA 1(3)NED 2
CHI 1(2)MEX 1
BRA 2NED 0(4)
COL 1FINAŁCRC 0(3)
COL 2GER 1CRC 1(5)
URU 0ARG 0GRE 1(3)
BRA 1NED 0(2)
GER 7ARG 0(4)
FRA 2BRA 0ARG 1
NGA 0NED 3SUI 0
FRA 0o 3 msc.ARG 1
GER 1BEL 0
GER 2BEL 2
ALG 1USA 1


Terminarz fazy pucharowej Mundialu 2014


Nr Data Stadion Faza Drużyna Wynik Drużyna Wideo
4928.06

godz.18:00

Belo Horizonte

1/8 Brazylia
k.3:2
(1:1,1:1)
Chile
5028.06

godz.22:00

Rio deo Janeiro

1/8 Kolumbia
2:0 (1:0)
Urugwaj
5129.06

godz.18:00

Fortaleza

1/8 Holandia
2:1 (0:0)
Meksyk
5229.06

godz.22:00

Recife

1/8 Kostaryka
k.5:3
(1:1,1:1)
Grecja
5330.06

godz.18:00

Brasilia

1/8 Francja
2:0 (0:0)
Nigeria
5430.06

godz.22:00

Porto Alegre

1/8 Niemcy
d.2:1 (0:0,0:0)
Algieria
5501.07

godz.18:00

Sao Paulo

1/8 Argentyna
d.1:0 (0:0,0:0)
Szwajcaria
5601.07

godz.22:00

Salvador

1/8 Belgia
d.2:1 (0:0,0:0)
USA
5804.07

godz.18:00

Rio de Janeiro

1/4 Francja
0:1 (0:1)
Niemcy
5704.07

godz.22:00

Fortaleza

1/4 Brazylia
2:1 (1:0)
Kolumbia
6005.07

godz.18:00

Brasilia

1/4 Argentyna
1:0 (1:0)
Belgia
5905.07

godz.22:00

Salvador

1/4 Holandia
k.4:3 (0:0,0:0)
Kostaryka
6108.07

godz.22:00

Belo Horizonte

1/2 Brazylia
1:7 (0:5)
Niemcy
6209.07

godz.22:00

Sao Paulo

1/2 Holandia
k.2:4
(0:0,0:0)
Argentyna
6312.07

godz.22:00

Brasilia

o 3 msc Brazylia
0:3 (0:2)
Holandia
6413.07

godz.21:00

Rio de Janeiro

finał Niemcy
d.1:0 (0:0,0:0)
Argentyna


Terminarz fazy grupowej Mundialu 2014


DataStadionGrDrużynaWynikDrużynaWideo
26.06

godz.22:00

Curitiba

H  Algieria
1:1 (0:1)
  Rosja
26.06

godz.22:00

Sao Paulo

H  Korea Południowa
0:1 (0:0)
  Belgia
26.06

godz.18:00

Brasilia

G  Portugalia
2:1 (1:0)
  Ghana
26.06

godz.18:00

Recife

G  USA
0:1 (0:0)
  Niemcy
25.06

godz.22:00

Rio de Janeiro

E  Ekwador
0:0 (0:0)
  Francja
25.06

godz.22:00

Manaus

E  Honduras
0:3 (0:2)
  Szwajcaria
25.06

godz.18:00

Salvador

F  Bo¶nia i Hercegowina
3:1 (1:0)
  Iran
25.06

godz.18:00

Porto Alegre

F  Nigeria
2:3 (1:2)
  Argentyna
24.06

godz.22:00

Fortaleza

C  Grecja
2:1 (1:0)
  Wybrzeże Ko¶ci Słoniowej
24.06

godz.22:00

Cuiaba

C  Japonia
1:4 (1:1)
  Kolumbia
24.06

godz.18:00

Belo Horizonte

D  Kostaryka
0:0 (0:0)
  Anglia
24.06

godz.18:00

Natal

D  Włochy
0:1 (0:0)
  Urugwaj
23.06

godz.22:00

Recife

A  Chorwacja
1:3 (0:0)
  Meksyk
23.06

godz.22:00

Brasilia

A  Kamerun
1:4 (1:2)
  Brazylia
23.06

godz.18:00

Sao Paulo

B  Holandia
2:0 (0:0)
  Chile
23.06

godz.18:00

Curitiba

B  Australia
0:3 (0:1)
  Hiszpania
22.06

godz.24:00

Manaus

G  USA
2:2 (0:1)
  Portugalia
22.06

godz.21:00

Porto Alegre

H  Korea Południowa
2:4 (0:3)
  Algieria
22.06

godz.18:00

Rio de Janeiro

H  Belgia
1:0 (0:0)
  Rosja
21.06

godz.24:00

Cuiaba

F  Nigeria
1:0 (1:0)
  Bo¶nia i Hercegowina
21.06

godz.21:00

Fortaleza

G  Niemcy
2:2 (0:0)
  Ghana
21.06

godz.18:00

Belo Horizonte

F  Argentyna
1:0 (0:0)
  Iran
20.06

godz.24:00

Curitiba

E  Honduras
1:2 (1:1)
  Ekwador
20.06

godz.21:00

Salvador

E  Szwajcaria
2:5 (0:3)
  Francja
20.06

godz.18:00

Recife

D  Włochy
0:1 (0:1)
  Kostaryka
19.06

godz.24:00

Natal

C  Japonia
0:0 (0:0)
  Grecja
19.06

godz.21:00

Sao Paulo

D  Urugwaj
2:1 (1:0)
  Anglia
19.06

godz.18:00

Brasilia

C  Kolumbia
2:1 (0:0)
  Wybrzeże Ko¶ci Słoniowej
18.06

godz.24:00

Manaus

A  Kamerun
0:4 (0:1)
  Chorwacja
18.06

godz.21:00

Rio de Janeiro

B  Hiszpania
0:2 (0:2)
  Chile
18.06

godz.18:00

Porto Alegre

B  Australia
2:3 (1:1)
  Holandia
17.06

godz.24:00

Cuiaba

H  Rosja
1:1 (0:0)
  Korea Południowa
17.06

godz.21:00

Fortaleza

A  Brazylia
0:0 (0:0)
  Meksyk
17.06

godz.18:00

Belo Horizonte

H  Belgia
2:1 (0:1)
  Algieria
16.06

godz.24:00

Natal

G  Ghana
1:2 (0:1)
  USA
16.06

godz.21:00

Curitiba

F  Iran
0:0 (0:0)
  Nigeria
16.06

godz.18:00

Salvador

G  Niemcy
4:0 (3:0)
  Portugalia
15.06

godz.24:00

Rio de Janeiro

F  Argentyna
2:1 (1:0)
  Bo¶nia i Hercegowina
15.06

godz.21:00

Porto Alegre

E  Francja
3:0 (1:0)
  Honduras
15.06

godz.18:00

Brasilia

E  Szwajcaria
2:1 (0:1)
  Ekwador
15.06

godz.3:00

Recife

C  Wybrzeże Ko¶ci Słoniowej
2:1 (0:1)
  Japonia
14.06

godz.24:00

Manaus

D  Anglia
1:2 (1:1)
  Włochy
14.06

godz.21:00

Fortaleza

D  Urugwaj
1:3 (1:0)
  Kostaryka
14.06

godz.18:00

Belo Horizonte

C  Kolumbia
3:0 (1:0)
  Grecja
13.06

godz.24:00

Cuiaba

B  Chile
3:1 (2:1)
  Australia
13.06

godz.21:00

Salvador

B  Hiszpania
1:5 (1:1)
  Holandia
13.06

godz.18:00

Natal

A  Meksyk
1:0 (0:0)
  Kamerun
12.06

godz.22:00

Sao Paulo

A  Brazylia
3:1 (1:1)
  Chorwacja



Prywatno¶ć     wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie zabronione, © 2007-2014 world-cup.com.pl soccer
Logo M¦ © FIFA