Mundial 2022 - Aktualności

Znów horror ale tym razem zwycięski: Polska - Dania 3:2

08.10.2016 22:46

Polska pokonała Danię 3:2 w drugim meczy el. MŚ 2016. "Biało-Czerwoni" znów zafundowali nam horror w końcówce.

Po pierwszej połowie i dwóch bramkach Roberta Lewandowskiego prowadziliśmy 2:0. "Lewy" w drugiej części gry podwyższył na 3:0 i wydawało się, że nic już nie może nam zagrozić...

Niestety chwilę później gola kontaktowego dla Duńczyków zdobył ... Kamil Glik, który niefortunnie podał piłkę głową do Fabiańskiego strzelać przy tym w samo okienko.

W 69 minucie Yussuf Poulsen zdobył drugą bramkę dla Danii i koszmar z wyjazdowego meczy z Kazachstanem zdawał się wracać... Na szczęście nasi piłkarze obudzili się i nie pozwolili doprowadzić do remisu.

Mamy cenne 3 punkty. We wtorek gramy także na Stadionie Narodowym z Armenią, więc powinniśmy dołożyć kolejne trzy oczka.